Azkainen aste huntako mezak

Larrunbata 21-a (10h) : Jakobe  SERRES-en

19h : meza  Senperen

Igandea 22-a (10h30) :  Jérôme LADUCHE, Pierrette CASTAN,

René ALVES et J.P GOYENECHE (urte buruak)

Marcelle MONCOUYOUX,    Jean LADUCHE,      Antoine AFONSO,

Mayie BARRENECHE,     Madeleine CARRIEU,     Marthe ELISSONDO,

Cécile LEGENDRE,     Christiane CAPDEVILLE,     Xan URDAMPILLETA,

M.France LADUCHE-MAINGAULT,     Jacques TRINQUE,    Famille PAGOLA,

  PERY familia

Asteartea 24-a (9h) : meza

Ortzirala 27-a (17h) Adinan : meza

Larrunbata 28-a : Sébastien Petit eta Marie-Pierre BOUCHER-BERGERON-en eskonzak

19h : meza Saran

Igandea 29-a (10h30) : Raphael eta Léa BARBIER-en bataioa meza denboran

Michel CHIPI      Jacqueline PENIGUEL       Marthe BUSSIAGER   

Pierre DARRITCHON      Louisette HARRETCHE      Claude DEGOY

M.Catherine et Joseph LARZABAL        famille AUBAS-CANUYT


Senperen aste huntako mezak

Uztailaren 21ean, larunbatarekin 

19 :00           :

  • Gratien ERREMUNDEGUY (urte burua)

  • Jacqueline OLLIVON

  • Jean Michel GARAT

  • Thomas TAPIA

  • Jean Marie HACALA

  • Pierrette VIDOT

 

Uztailaren 22an, igandearekin 

  • 10 :30Meza AZKAINEN ETA SARAN

  • 18:00: Meza OTSANTZko kaperan

 

 

Uztailaren 25ean, asteazkenarekin       

9 :00    :   Herriko hilentzat.

 

 

Uztailaren 28an, larunbatarekin 

19 :00           :MEZA AZKAINEN

 

 

Uztailaren 29an, igandearekin 

10 :30  :

  • Claude ARBEL (bederatzi urruna)

  • Léonie HAROÇARÉNÉ

  • Jeanne ITHURRITÇA

  • Agapito BIDEGAIN

  • Martia HIRIBARREN

  • Michel CHIPI

  • Bernard DARANCETTE

  • Marie Jeanne DOKHELAR

  • Paxkalin ARANA

  • Jean Claude GUITTON

  • Luis GALLAREGUI

  • Alexandre SOUBEYRAT

  • Simone SOUBEYRAT

  • Félix ENDARA

  • Fifine BETAT

  • Raymond eta Alexandra BONNET

  • Martin eta Marie Jeanne ETCHEVERRIA

 

 

 

 

 

mezako tenoreak

HORAIRE DES MESSES DOMINICALES A LA PAROISSSE « SAINT ESPRIT DE LA RHUNE »

Pour la période du 30 Juin au 7 Octobre 2018

DATES        ASCAIN ST PÉE/NIVELLE      SARE    OBS.
Samedi 30 Juin Dimanche 1 Juillet

 

10H30

 

10H30

19H

10H30

Fête patronale de

St Pée

Samedi 7 Juillet

Dimanche 8 Juillet

 

10H30

 

10H30

19H

Samedi 14 Juillet

Dimanche 15 Juillet

19H

 

10H30

 

10H30

Samedi 21 Juillet

Dimanche 22 Juillet

 

10H30

19H

 

10H30

Samedi 28 Juillet

Dimanche 29 Juillet

 

10H30  

 

10H30

19H

Samedi 4   Août

Dimanche 5 Août

19H

 

10H30

 

10H30

Samedi 11 Août

Dimanche 12 Août

 

10H30

19H

 

10H30

Mardi 14 Août

Mercredi15 Août

10H30 10H30

19H

10H30

Assomption

Fête patronale d’Ascain

Samedi 18 Août

Dimanche 19 Août

19H

 

10H30

 

10H30

Samedi 25 Août

Dimanche 26 Août

 

10H30

19H

 

10H30

Samedi 1 Septembre

Dimanche 2 Septembre

 

10H30

 

10H30

19H

Samedi 8 Septembre

Dimanche 9 Septembre

19H

 

10H30

 

10H30

Samedi 15 Septembre

Dimanche 16 Septembre

 

10H30

19H

 

10H30

Fête patronale

de Sare

Samedi 22 Septembre

Dimanche 23 Septembre

 

10H30

 

10H30

19H

Samedi 29 Septembre

Dimanche 30 Septembre

19H

 

10H30

 

10H30

Samedi 6 Octobre

Dimanche 7 Octobre

19H

 

10H30        

Installation de            Mr l’abbé ELIÇAGARAY Jean

Saran aste huntako mezak

Igandea 22a, 10ak30 : Marie-Anne Copens, Dominique Iriarte, Pierre Picabea, Joséphine Larralde, Mayie Olleta, Paul Fagoaga, Jean-Baptiste Mariluz, Jeanne Tellechea, Véronique eta François Etcheverry, Maritxu Larçabal, Jacqueline Martin.

Osteguna 26a, 9etan : Marie Anne Coppens

Larunbata 28a, 19etan : Juanita Aguerre (M.N.), Jeanne Tellechea, Jean Etcheverry, Benito Seminario, Pantxo Aguerre, Jean Hirigoyen, Frantxa Goyenetche.