Azkainen aste huntako mezak

Larrunbata 18-a  (19h) : ♦Maité LAJUS   ♦J.P GOYENECHE

Renée MULOT

Igandea 19 (10h30) : Meza Saran eta Senperen

Asteartea 21-a (9h) : Meza

Ortzirala 24-a (17h) : Meza Adinan

Larrunbata 25-a  (19h) : meza Senperen

Igandea 26 (10h30) : 

J.B ZOZAYA                                                 ♦M.J HEGUY

♦Philippe DOYENART                                  ♦Jean ANDIAZABAL

♦J.L LANDART                                                ♦Amélie BELAN

♦Jean SEMERENA                                       ♦Antoine AFONSO

♦Patxi ERRECARRET                                    ♦Joseph ARIETA

André et Cécile BAGUET

Senperen aste huntako mezak

Hazilaren 11-n, larunbatarekin :

  • 10 :30 : 1918-ko gerla finitzearen urte muga.

  • 19:00 : Meza SARAN.

 

Hazilaren 12-an, igandearekin :

10 :30  :

  • Aña CARRICABURU (urte muga)

  • Mayie LARRETXEA (urte muga)

  • Pascaline RODZEN

  • Jean Michel IBARBIDE

  • Yvette SUSPERREGUI

  • Dominique LABAYLE

  • 42 klasako hilentzat

  • RISSO familiako hilentzat

  • Simone BERGARA

  • CIHOYA familiako hilentzat

  • Didier LACROIX (urte muga)

  • Mixel BORTHAIRE (urte muga)

  • Léon Pierre BAFFIE

  • Angèle eta Michel JORAJURIA

 

Hazilaren 15-ean, asteazkenarekin :

9:00 : Herriko hilentzat

 

Hazilaren 18-an :

19:00 : Meza AZKAINEN

 

 

Hazilaren 19-an :

10 :30  :

  • Jacques MARTIN

  • Philippe DARBOURE

  • Gratien OLAIZOLA

  • Ghislain JANMART

  • Louisette SEIN

  • Gaby FAGOAGA

  • Jean Michel GARAT

  • Léonie HAROÇARENE

  • Jeanne ITHURRITÇA

  • Jeanine HARISCAIN

  • EMAK HOR koralako hilentzat

  • CIHOYA familiako hilentzat

 

mezako tenoreak

egunak                              Azkaine Senpere Sara Obs

larrunbata 2a-

igandea 3a

19H

9h

 

10H30

 

10H30

 

larrunbata 9 a

igandea 10 a

 

10h30

19h

9h

 

10h30

Sarako bestak

larrunbata16 a

igandea 17a

 

10H30

 

10H30

19H

9H

 

larrunbata23 a

igandea 24 a

19H

9h

 

10H30

 

10H30

 

larrunbata 30 a.

igandea urriaren lehena

 

10h30

19h

10h30(1)

 

10h30

Ibarrongo bestak
  1. Ibarron

Larrunbata 7a 

igandea 8 a

19h

 

10h30

 

10h30

Azkaine

Pastore Lore

Larrunbata 14a

igandea 15a

 

10h30

 

10h30

19h  

Larrunbata 21a

igandea 22 a

 

10h30

19h

 

10h30

 

Larrunbata 28 a

igandea 29 a

 

10h30

 

10h30

19h  

asteartea 31a

asteazkena azilaren lehena

19h

10h30

 

10h30

 

10h30

OMIASAINDU

Ortzeguna 2a

19h 19h 19h

Hilen meza

larrunbata 4 a

igandea 5 a

 

10h30

19h

 

10h30

 

Larrunbata 11a

Igandea 12a

11h

10h30

 

10h30

19h  

Larrunbata 18 a

igandea19a

19h

 

10h30

 

10h30

Senperen

Santa- Cécile

Larrunbata 25a

igandea 26 a

 

10h30

19h

 

10h30

Sara : St Catherine kaperan

larrunbata abenduare 2a

igandea 3 a

 

10h30

 

10h30

19h

Familien meza Azkainen

larrunbata 9 a

igandea 10 a

19h

 

10h30

 

10h30

 

larrunbata16 a

igandea 17a

 

10h30

19h

 

10h30

 

Larrunbata 23 a

igandea 24 a

 

10h30

 

10h30

19h  

igandea 24 a

astelehena 25 a

19h

10h30

23h30

10h30

20h

10h30

EGUBERRI

larrunbata 30 a

igandea 31 a

19h

 

10h30

 

10h30

 

Saran aste huntako mezak

Larunbata 11a, 11etan : Meza gerlako hilentzat.

Larunbata 11a, 19etan : Marcel Tellechea (M.A.), Santiago Zunda, Martin Tapia, Juliette Hirigoyen, Jean Etcheverry, Benito Seminario, Pantxo Aguerre, Fermina Larzabal, Défunts des familles Tauzin-Cendoya.

Osteguna 16a, 9etan : Angèle Errandonea.

Igandea 19a, 10ak30 : Maritxu Larçabal (M.N.), Marcel Tellechea (M.A.), Jeanne Mestelan, Jean-Pierre Mestelan, Mayie Hirigoyen, Françoise Calvet, Raphael Goyenetche, Mayie Olleta, Pierre Pikabea, Paul Fagoaga, Jean-Baptiste Mariluz, Purgatorioko arimak.