Azkainen aste huntako mezak

Larrunbata 3-a (19h) : meza  Senperen

Igandea 4-a (10h30) : Mayi HARRETCHE, Evelyne LAMOTHE, Renée MULOT, Joelle GUICHARD 

Asteartea 6-a et asteazkena 7-a (9h00) :  meza

Ortzirala 9-a (17h)  Adina-n : meza

Larrunbata 10-a (19h): meza  Senperen

Igandea 11-a (10h30) :  Stéphane DORAY eta Claude LE PROUX de la RIVIERE (bederatzi urruna), Dominique GURRUCHAGA, Louisette HARRETCHE, J.M GONZALEZ, Pierrette MENETRET, Inès TEILARY, M.Louise ARANDIA, Pierre DEMOULIN, Michel GALARDI, Jacques TRINQUE, Jean BARRENETCHE, famille TROUILLE, gerletako hilak

Mme ETCHEZARRETA Conchita-ren ehorsketak : astelehena 5-a (10h30)

  Mr IRAZOQUI Pierre-en ehorsketak : asteartea 6-a (10h)

  Mr LE PROUX DE LA RIVIERE Claude-en ehorsketak : asteartea 6-a (14h30)

-Antoine ANDIAZABAL-en ehorsketak : asteaskena 7-a (16h45)

Senperen aste huntako mezak

Hazilaren 10ean, larunbatarekin :

19:00 :  

  • Michel BORTHAIRE

  • Léon eta Honorine CHIPY

 

Hazilaren 11an, igandearekin :

10 :30  1918ko meniaren bestaburua  .

  • Marie Christine LÉRÉTÉ (bederatzi urruna)

  • Bittori FEILLU

  • Monique JORAJURIA

  • Pipine MALCORRA

  • Claude ARBEL

  • MOTXOko familiako hilentzat

  • Maité eta Michel LAMISCARRE

  • DOYHENART « ETXENIKA »ko familiako hilentzat

  • GERLARI OHIEN taldeko hilentzat.

 

Hazilaren 14an, asteazkenarekin :

9:00 : HERRIKO HILENTZAT.

 

Hazilaren 17an, larunbatarekin :

19:00 :  Meza SARAN.

 

Hazilaren 18an, igandearekin :

10 :30  

  • Martin MIQUELAJAUREGUI (urte muga)

  • Michel CHIPI

  • Bernard DARANCETTE

  • Marie Jeanne DOKHELAR

  • Paxkalin ARANA

  • Luis GALARREGUI

  • Jean Baptiste HAROÇARÉNÉ

  • EMAK HOR koralako hilentzat

  • Didier LACROIX.

 

 

 

 

Saran aste huntako mezak

Dimanche 11 novembre, 10 h 30 : Maritxu Larçabal (M.A.), Pierre Larçabal, Reine et Raymond Percollet, Dominique Iriarte, Santiago Zunda, Martin Tapia, Raymonde Leizagoyen, Michel Mallet ; Pour les victimes de toutes les guerres.

Jeudi 15 novembre, 9 h : Défunts des familles.

Samedi 17 novembre, 19 h : Marcel Telechea, Jean Etcheverry, Benito Seminario, Pantxo Aguerre, Joset Larçabal, Mayie Ayez, Marguerite Elorga, Jean-Baptiste et Juanita Aguerre.