Azkainen aste huntako mezak

Larrunbata 9-a  (19h) :

♦Maite LAJUS                                   ♦J.P GOYENECHE

♦Augustine AGUERRE                      ♦Maixan eta Koxe MIHURA

Igandea 10 (10h30) : Meza Senperen eta Saran

Asteartea 12-a (9h) : Meza

Asteazkena 13-a (14h30) : Mayie BARRENECHE-en ehorsketak

Ortzirala 15-a (17h) : Meza Adinan

Larrunbata 16-a  (19h) : meza Senperen

Igandea 17 (10h30) : 

Joseph ARRIETA (urte burua)                     Jean ANDIAZABAL

J.L LANDART                                               Pierrette CASTAN

Henri ERRANDONEA                                   Monique IRAZOQUI

Mayi ELISSALDE                                          Françoise VINCON

Jean LADUCHE                                             Philippe DOYENART

Senperen aste huntako mezak

Abendoaren 09-an, larunbatarekin :

19 :00        :   Meza AZKAINEN.

 

Abendoaren 10-ean, igandearekin :

10 :30        :  

  • Jojo BERROTARAN (urte muga)
  • Jean Michel DOMEC (urte muga)
  • Jacques MARTIN
  • Mayie LARRETXEA
  • Pascaline RODZEN
  • Louisette SEIN
  • Jean Michel IBARBIDE
  • Gaby FAGOAGA
  • Yvette SUSPERREGUI
  • Dominique LABAYLE
  • Léonie HAROÇARENE
  • Julien eta Josiane DUFAU
  • Nicolas LARTIGUE
  • Frantxa GOYENECH
  • BARNETCHE « MINGOTENIA »familiako hilentzat
  • Santiago ITHOURRIA (urte muga)
  • Pierre FADON
  • Agapito BIDEGAIN
  • Martin MIQUELAJAUREGUY
  • Yvonne ARRIBILLAGA
  • Denis BOUZIGUES.

 

Abendoaren 13-an, asteazkenarekin :

9 :00   :   Herriko hilentzat.

 

 

Abendoaren 16-an, larunbatarekin:

 

19 :00 :

 

  • Juliana LADUCHE
  • Gratien ERREMUNDEGUY
  • Jean Baptiste SORONDO (urte muga)
  • Léon CHIPY
  • Honorine CHIPY.

mezako tenoreak

egunak                              Azkaine Senpere Sara Obs

larrunbata 2a-

igandea 3a

19H

9h

 

10H30

 

10H30

 

larrunbata 9 a

igandea 10 a

 

10h30

19h

9h

 

10h30

Sarako bestak

larrunbata16 a

igandea 17a

 

10H30

 

10H30

19H

9H

 

larrunbata23 a

igandea 24 a

19H

9h

 

10H30

 

10H30

 

larrunbata 30 a.

igandea urriaren lehena

 

10h30

19h

10h30(1)

 

10h30

Ibarrongo bestak
  1. Ibarron

Larrunbata 7a 

igandea 8 a

19h

 

10h30

 

10h30

Azkaine

Pastore Lore

Larrunbata 14a

igandea 15a

 

10h30

 

10h30

19h  

Larrunbata 21a

igandea 22 a

 

10h30

19h

 

10h30

 

Larrunbata 28 a

igandea 29 a

 

10h30

 

10h30

19h  

asteartea 31a

asteazkena azilaren lehena

19h

10h30

 

10h30

 

10h30

OMIASAINDU

Ortzeguna 2a

19h 19h 19h

Hilen meza

larrunbata 4 a

igandea 5 a

 

10h30

19h

 

10h30

 

Larrunbata 11a

Igandea 12a

11h

10h30

 

10h30

19h  

Larrunbata 18 a

igandea19a

19h

 

10h30

 

10h30

Senperen

Santa- Cécile

Larrunbata 25a

igandea 26 a

 

10h30

19h

 

10h30

Sara : St Catherine kaperan

larrunbata abenduare 2a

igandea 3 a

 

10h30

 

10h30

19h

Familien meza Azkainen

larrunbata 9 a

igandea 10 a

19h

 

10h30

 

10h30

 

larrunbata16 a

igandea 17a

 

10h30

19h

 

10h30

 

Larrunbata 23 a

igandea 24 a

 

10h30

 

10h30

19h  

igandea 24 a

astelehena 25 a

19h

10h30

23h30

10h30

20h

10h30

EGUBERRI

larrunbata 30 a

igandea 31 a

19h

 

10h30

 

10h30

 

Saran aste huntako mezak

Igandea 10a : 10ak30 : Cédric Etchegaray (M.N.), Pantxoa Goyenetche (M.A.), Juliette Hirigoyen, Jean-Baptiste Lamothe, Santiago Zunda, Joset Larçabal, Martin Tapia, Jeanne-Marie Guérin, Maritxu Larçabal.

Osteguna 14a : 9etan : Angèle Errandonea.

Igandea 17a : 10ak30 : Jean Hirigoyen (M.N.), Jean Baptiste Pery (M.A.), Yvette et Pierre Tapia, Jeanne Mestelan, Jean-Pierre Mestelan, Mayie Hirigoyen, Françoise Calvet, Raphael Goyenetche, Mayie Olleta, Pierre Pikabea, Michel Destes, Purgatorioko arimak